[PRACA] Account manager z językiem czeskim (Opole)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Firma z branży eventowej poszukuje osoby ze znajomością języka czeskiego.

Stanowisko: Account manager z językiem czeskim

Miejsce pracy: Opole.

Wymagania:
– zaangażowanie i chęć do pracy
– znajomość języka czeskiego w stopniu zaawansowanym
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– samodzielności w działaniu
– Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
– swobody w korzystaniu aplikacji pakietu MS Office oraz narzędzi internetowych
– zdolności interpersonalne
– dobra prezencja i wysoka kultura osobista
– kreatywność w działaniu
– dobra organizacja pracy
– ukończone studia wyższe / ew. status studenta
– mile widziane doświadczenie: (1) w realizacji eventów po stronie agencji lub Klienta, (2) podczas negocjacji z Klientem, (3) zawodowe związane z pracą na stanowisku event/account manager

Znajomość języków obcych: znajomość języka czeskiego w stopniu zaawansowanym oraz znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Zakres obowiązków:
– utrzymywanie relacji z klientami i partnerami agencji
– śledzenie trendów związanych z rozwojem rynku eventowego
– nadzór nad aktualizacją bazy danych
– poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
– współtworzenie kosztorysów i planów budżetowych
– przygotowywanie raportów z realizacji projektów
– udział w realizacji różnorodnych projektów z branży eventowej

Gwarantowane:
– dobra atmosfera pracy oraz wiele wyzwań
– atrakcyjne wynagrodzenie
– praca z dużymi klientami w dynamicznie rozwijającej się branży eventowej
– po okresie próbnym umowę o pracę
– stały kontakt z językami obcymi

Kontakt: CV ślij na: praca@12stopni.pl

12stopni.pl / Oleska 70 / 45-222 Opole
+48 77 547 42 56 / +48 602 458 579
info@12stopni.pl / www.12stopni.pl

Pozostałe informacje: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez G-force z siedzibą w Warszawie.”.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: brak danych, oferta została przesłana do naszej redakcji 20 listopada 2013.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.