[Praca] Pracownik biurowy z językiem czeskim lub słowackim (Skórzewo/ k. Poznania)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Stanowisko: Pracownik biurowy z językiem czeskim lub słowackim.

Miejsce pracy: Skórzewo, koło Poznania.

Wymagania:
– znajomość języka czeskiego lub słowackiego w stopniu zaawansowanym (obejmująca słownictwo z branży budowlanej),
– wykształcenie min. średnie,
– doświadczenie w obsłudze klienta,
– dobra znajomość obsługi komputera,
– komunikatywność, dokładność,
– mile widziana znajomość branży budowlanej.

Znajomość języków obcych: znajomość języka czeskiego lub słowackiego w stopniu zaawansowanym (obejmująca słownictwo z branży budowlanej).

Zakres obowiązków:
– obsługa klientów czeskojęzycznych/słowackojęzycznych poprzez przyjmowanie zamówień,
– obsługa infolinii przychodzących,
– obsługa aukcji internetowych,
– aktualizowanie oferty sklepu.

Gwarantowane:
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
– możliwość podjęcia stałej współpracy,
– pracę w systemie jednozmianowym,
– zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym.

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: cze/sko/2013) lub zapraszamy do biura przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.

Pozostałe informacje: Informujemy, że skontaktujemy się z tylko  wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: brak danych, oferta została przesłana do naszej redakcji 15 listopada 2013.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.