[Praca] Key Account Manager z językiem czeskim (Ostrawa)

Firma: MOST WANTED! na zlecenie firmy będącej producentem artykułów wykończenia wnętrz.

Stanowisko: Key Account Manager

Miejsce pracy: Šenov (powiat Frýdek-Místek, koło Ostrawy)

Wymagania:
– wykształcenie wyższe ekonomia/marketing/zarządzanie
– minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale sprzedaży B2C oraz minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B
– bardzo dobra znajomość branży produktów budowlanych, wykończenia wnętrz lub instalatorskich
– doświadczenie we współpracy z klientem sieciowym DIY
– biegła znajomość języka czeskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku

Znajomość języków obcych: biegła znajomość języka czeskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
– realizacja celów i wyników sprzedażowych na obszarze rynku czeskiego
– pozyskiwanie nowych Klientów sieciowych (rynek DIY)
– nawiązywanie i utrzymywanie stałej współpracy z klientami oraz prowadzenie negocjacji handlowych
– rozwój sieci sprzedaży w nowoczesnym i tradycyjnym kanale dystrybucji

Gwarantowane:
– atrakcyjne wynagrodzenie wraz rozbudowanym systemem premiowym
– niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
– pracę w renomowanej firmie na rynku krajowym i zagranicznym
– szanse rozwoju w strukturach firmy

Kontakt: Aplikacje proszę kierować podając w tytule wiadomości numer referencyjny na adres: rekrutacja30@mostwanted.pl, KAMCZ/08/AD.

Pozostałe informacje: Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).

Źródło: gazetapraca.pl

Data ważności: brak danych, data publikacji ogłoszenia – 26 sierpnia 2013 roku.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.