[Praca] Sales manager z językiem czeskim (Wrocław)

Firma: sklep internetowy Internet Mall Polska (Mall.pl)

Stanowisko: Sales Manager działu drogeria i gospodarstwo

Miejsce pracy: Wrocław, Długołęka (pow. wrocławski)

Wymagania:
– min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (konieczne),
– znajomość branży oraz dobre rozeznanie wśród potencjalnych klientów z sektora B2B,
– znajomość nowoczesnych kanałów sprzedaży z branży e-commerce,
– wykształcenie wyższe,
– orientacja na wyniki i poparta sukcesami skuteczność działania,
– bardzo dobra obsługa komputera, w tym znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
– mile widziana znajomość paragramów Business Explorer Analyzer lub systemu SAP;
– wysokie zdolności interpersonalne: bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy pod presją czasu, nastawienie na realizację celów, samodzielność oraz otwarta postawa wobec zmian i wyzwań,
– dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub czeskiego,
– dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Znajomość języków obcych: komunikatywna znajomość języka angielskiego lub czeskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:
– aktywne pozyskiwanie nowych, kluczowych kontrahentów oraz koordynowanie bieżących spraw handlowych,
– raportowanie wyników pracy i przygotowywanie ofert handlowych, analiz i prezentacji sprzedażowych,
– uczestniczenie w spotkaniach z dyrekcją i zarządem spółki,
– realizowanie wyznaczonych celów budżetowych,
– wspieranie w bieżących zadaniach dyrektora handlowego,
– budowanie trwałych relacji handlowych z kluczowymi kontrahentami,
– efektywna i zgodna z kulturą organizacji współpraca z innymi działami firmy,
– kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz współtworzenie wizji jej rozwoju.

Gwarantowane:
– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
– motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia),
– możliwość współtworzenia wizji rozwoju firmy,
– możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia;
– pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Kontakt: http://www.pracuj.pl/praca/sales-manager-dzialu-drogeria-i-gospodarstwo-domowe-wroclaw-dlugoleka-pow-wroclawski,oferta,3067606

Pozostałe informacje: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Źródło: pracuj.pl

Data ważności: brak danych, data publikacji ogłoszenia – 29 sierpnia 2013 roku.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.