[PRACA] SEO copywriter z językiem słowackim i/lub językiem czeskim (praca zdalna)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Kompan.pl – jedna z najszybciej rozwijających się agencji marketingu internetowego (performance marketing) szuka specjalisty z językiem słowackim i/lub czeskim.

[AKTUALIZACJA 13.01.2014]: OFERTA NIE JEST JUŻ AKTUALNA

Stanowisko: SEO copywriter z językiem słowackim i/lub językiem czeskim

Miejsce pracy: praca zdalna.

Wymagania:
– łatwość pisania (lekkie pióro)
– mile widziana praktyczna znajomość zasad seo copywritingu

Znajomość języków obcych: dobra znajomość języka słowackiego i/lub czeskiego.

Zakres obowiązków:
– przygotowanie tekstów i artykułów na strony internetowe
– przygotowanie opisów katalogowych

Gwarantowane:
– umowa o dzieło
– dobre wynagrodzenie za teksty
– możliwość zdobycia nowych umiejętności

Kontakt: Kontakt: Joanna Kotkowska | jkotkowska@kompan.pl

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: brak danych, oferta została przesłana do naszej redakcji 2 stycznia 2014.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.