TigerExpress uruchomił autobusowe połączenie z Krakowa do Koszyc

TigerExpress uruchomił połączenie z Krakowa do Koszyc | fot, materiał prasowy

15 maja ruszyło nowe połączenie z Krakowa do Koszyc, które obsługuje TigerExpress. Ceny biletów zaczynają się od 39 złotych.

TigerExpress uruchomił połączenie z Krakowa do Koszyc. Nowe kursy umożliwiają dogodne, bezpośrednie połączenia z Krakowa oraz lotnisk w Balicach i Pyrzowicach do wielu miast Słowacji, w tym do kilku słowackich termalnych parków wodnych, takich jak Tatralandia, Besenova, czy Aquacity. Busy zatrzymują się również w mieście Poprad, które jest głównym punktem wyjściowym do słowackich Tatr oraz do parku narodowego Słowacki Raj.

Pełna trasa to: Katowice Airport – Kraków – Kraków Airport – Dolný Kubín – Ružomberok – Lipt.Mikuláš – Poprad – Prešov – Košice (Koszyce). Cena biletu na trasie z Krakowa do Koszyc zaczyna się od 39 zł. W tym momencie najtańszy bilet jaki udało mi się znaleźć na tej trasie kosztuje 78 zł. Autobus z Krakowa wyjeżdża dwa razy dziennie: o 14:25 i 21:25. Powrót z Koszyc zaplanowano na 6:10 i 12:15.

Uwaga! To rozkład jazdy, który obowiązywał 28 maja 2015 roku. Jeśli czytasz ten artykuł później upewnij się że jest aktualny

 

Wszystkie połączenia TigerExpress wymagają obowiązkowej rezerwacji miejsc. Bilety można zakupić za pośrednictwem strony internetowej www.tigerexpress.eu oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, np. w Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Łodzi i innych miastach.

Kursy są obsługiwane nowoczesnymi busami marki Mercedes, Volkswagen oraz Renault wyposażonymi w klimatyzację, bezpłatne wifi oraz gniazdka 220V. Kierowcy oraz piloci serwują bezpłatny poczęstunek – kawę, wodę oraz drobne słodycze.

[łg]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress