Ucz się języka słowackiego z AhojSlovakia (Kraków)

AhojSlovakia

Myślisz o nauce języka słowackiego? W Krakowie rusza lektorat języka słowackiego | fot. materiał prasowy

Myślisz o nauce języka słowackiego? W październiku krakowska szkoła językowa AhojSlovakia rozpoczyna lektorat języka słowackiego. Mamy specjalną ofertę dla Czytelników portalu Novinka.pl.

– Od kilku lat obserwujemy, że zainteresowanie nauką języka słowackiego stale rośnie. Przyzwyczailiśmy się, że na kursy uczęszczają osoby pragnące zdobyć pracę w międzynarodowej korporacji lub turyści, wielcy miłośnicy słowackiej przyrody, ale cieszy nas, że słowacki staje się atrakcyjny dla prawników, lekarzy i urzędników. Podejrzewam, że wszyscy oni wykorzystują znajomość języka w celach zawodowych – mówi Lydia Ostrowska, Słowaczka od lat mieszkająca w Krakowie, właścicielka AhojSlovakia. – Ponadto bardzo cieszy, że coraz poważniej do swojej działalności podchodzą polscy przedsiębiorcy. Plany zdobywania kolejnych rynków zbytu zaczyna się dziś od poznania języka i kultury kraju. Poprawna komunikacja jest w biznesie niezwykle ważna – dodaje Lydia Ostrowska.

W roku akademickim 2015/2015 szkoła AhojSlovakia będzie prowadzić kursy zgodnie ze sprawdzoną metodologią, która towarzyszy jej od kilku lat. – W tym roku otwieramy dwie grupy dla początkujących na poziomach A1 i A2 oraz grupę dla średnio zaawansowanych B i zaawansowanych C – tłumaczy Lydia Ostrowska. Zajęcią odbywają się w poniedziałek lub wtorek od 17.30 do 19.00 i 19.15 do 20.45.

Kursy odbywają się w centrum Krakowa, w salkach przy ul. Krupniczej 38. Szkoła gwarantuje przyjemną atmosferę i opiekę lektorów z doświadczeniem. Pierwsze zajęcia 12 października 2015 r. Koszt kursu to 600 zł (30 zajęć po 90 minut).

Mamy specjalną ofertę dla czytelników Novinka.pl. Na hasło „Novinka.pl” nowe osoby otrzymają 10 proc. zniżki na kursy AhojSlovakia.

AhojSlovakia – Język Słowacki
ahoj@ahojslovakia.com
tel: +48 607 949 682

[red]

Tekst powstał przy współpracy ze szkołą językową AhojSlovakia.

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress