[Konkurs] Wygraj jeden z trzech egzemplarzy ” Pijanych bananów” Petra Šabacha

pijane-banany-b-iext30164261Jeżeli kochacie czeskie książki lub dopiero chcecie się z nimi zapoznać, ten konkurs jest właśnie dla Was.

Jedną z najzabawniejszych czeskich książek – „Pijane banany” doskonałego humorysty Petra Šabacha, otrzymają trzy osoby, które na naszym facebookowym profilu pod postem konkursowym [tutaj], przekonają nas, że lepiej pić piwo w Czechach niż drinki na Ibizie. Forma odpowiedzi dowolna ! Na Wasze odpowiedzi czekamy do godziny 12:00 w poniedziałek (21 grudnia).

Šabach zabierze Was w nostalgiczną podróż do Pragi lat 80. i pokaże jak przetrwać w szarej rzeczywistości i nie umrzeć z nudów. Szczególnie, jeśli masz szesnaście lat, parę koron na piwo i kumpli na śmierć i życie. W mistrzowskim stylu przekona Was, że nawet mało atrakcyjne życie, w jeszcze mniej atrakcyjnych czasach można nie tylko znieść, ale wręcz szczerze pokochać.

Jest to czwarta, wydana po polsku książka Šabacha. Do tej pory ukazały się „Gówno się pali”, „Podróże konika morskiego” i „Masłem do dołu” .

Trzymamy kciuki!

Za ufundowanie nagród dziękujemy Wydawnictwu Afera.

[Daniela Wołos]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress