Czeskie środy w warszawskim kinie Wisła [zapowiedź i konkurs]

Kadr z filmu „Obsługiwałem angielskiego króla” w reżyserii Jiříego Menzla | fot. materiał prasowy

Ciekawa propozycja dla wielbicieli czeskiej kultury, dobrego kina, miłego towarzystwa i naszych Czytelników. Zapraszamy na nowy cykl spotkań z czeską kinematografią w warszawskim kinie Wisła. Oczywiście pod medialnym patronatem Novinka.pl. Dlatego mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Spotkania z czeskim filmem będą odbywać się w każdą drugą środę miesiąca. Na inaugurację zapraszamy na film „Obsługiwałem angielskiego króla” w reżyserii Jiříego Menzla i dyskusję o czeskim kinie. Projekcję poprzedzi promocja książki „Hrabal i inni. Adaptacje czeskiej literatury”, którą niedawno ukazała się nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego (także pod patronatem portalu Novinka.pl). Gośćmi spotkania w kinie Wisła będą Ewa Ciszewska, współredaktorka tomu oraz Petr Janyška, dyrektor Czeskiego Centrum w Warszawie. Przed spotkaniem będzie można nabyć egzemplarze w atrakcyjnych cenach.

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia o godz. 20:00 w kinie Wisła (plac Wilsona 2). Bilety w cenie 12 zł można nabyć w kasie kina.

Dla Czytelników Novinka.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Jak je zdobyć? Do niedzieli (30 marca) czekamy na maile na adres lukasz@novinka.pl. Nagrodzimy nadawców dwóch wiadomości, którzy ujmą nas za serce i przekonają, że to właśnie oni powinni dostać bezpłatne wejściówki.

Łukasz Grzesiczak

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress