Zimowa Szkoła dla studentów pasjonatów Europy Środkowej i Wschodniej

W tym orku Wschodnia Szkoła Zimowa odbędzie się po raz 11. | fot. materiały organizatora

Jesteś studentem? Pasjonujesz się historią i współczesnością Europy Środkowej i Wschodniej? Zgłoś się na XI Wschodnią Szkołę Zimową. Termin zgłoszeń upływa 20 stycznia.

Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu oraz Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają studentów zainteresowanych tematyką Europy Środkowej i Wschodniej do udziału w XI Wschodniej Szkole Zimowej. Szkoła odbędzie się w dniach 1-14 marca 2014 roku w Warszawie i Wrocławiu. Organizatorzy zapewniają pokrycie kosztów zakwaterowania, wyżywienia, udziału w wykładach, seminariach i imprezach towarzyszących.

Wschodnia Szkoła Zimowa przeznaczona jest dla studentów ostatniego roku studiów humanistycznych, którzy nie przekroczyli 25 roku życia, przygotowujących prace magisterskie (dyplomowe) z zakresu historii i współczesności Europy Środkowej i Wschodniej (historia, politologia, stosunki międzynarodowe, socjologia, kulturoznawstwo, etnologia, geografia, prawo, ekonomia). Uczestnikami Szkoły mogą być słuchacze z Europy Wschodniej, Bałkanów, Rosji, Azji Środkowej, Kaukazu oraz magistranci z Polski i krajów Unii Europejskiej.

Tegoroczna edycja Szkoły odbędzie się w dniach 1-14 marca w Warszawie i Wrocławiu. Językiem wykładowym szkoły jest polski. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do 20 stycznia 2014 roku.

Warunki uczestnictwa w Szkole oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej organizatorów: www.kew.org.pl

[łg]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress