Wakacyjny konkurs fotograficzny Novinki

Zależy nam na tym, żeby zdjęcia przedstawiały nie tylko malownicze widoczki | fot. Petra Machýčková www.czechtourism.com

Wakacje trwają w najlepsze. Część naszych szanownych czytelników z pewnością odwiedzi w tym czasie Czechy i Słowację. Żeby zachęcić do podzielenia się z nami wrażeniami z podróży, przygotowaliśmy konkurs fotograficzny.  Do wygrania 3 egzemplarze książki „Holland. Przewodnik Krytyki Politycznej” (ze świetną rozmową Agnieszki Wiśniewskiej z Agnieszką Holland o Praskiej wiośnie i Solidarności) oraz jeden egzemplarz najnowszej powieści Jachyma Topola „Warsztat diabła”.

Żeby zdobyć jedną z książek, wystarczy przesłać zdjęcie miejsca w Czechach lub na Słowacji, które odwiedziliście podczas wakacji (niekoniecznie w tym roku) i Waszym zdaniem warte jest zobaczenia. Do fotografii należy załączyć krótki opis i uzasadnienie wyboru (max. 4 zdania). Zależy nam na tym, żeby zdjęcia przedstawiały nie tylko malownicze widoczki, godne zamieszczenia na pocztówce, lecz również bardziej osobiste, ciekawe, przez Was na nowo odkryte miejsca. Ponieważ sztuka fotografii jest również sztuką wyboru, prosimy o przesłanie tylko jednego i podpisanego zdjęcia na adres ewa@novinka.pl do 20-go sierpnia 2013. Nadesłane propozycje zamieścimy w albumie konkursowym na naszym profilu facebookowym. Spośród 10 fotografii, które otrzymają najwięcej „lajków”, subiektywne i absolutnie nieprzekupne jury konkursowe wybierze 4 zwycięskie prace (ich autorzy otrzymają książkę).

Za ufundowanie nagród dziękujemy Wydawnictwu Krytyki Politycznej oraz Wydawnictwu W.A.B.

[eg]

Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress