W środę rusza czeski cykl w warszawskim kinie Wisła [rozwiązanie konkursu]

W najbliższą środę w kinie Wisła rusza cykl spotkań z czeską kinematografią. Oczywiście pod patronatem Novinka.pl | fot. materiał prasowy

W najbliższą środę (9 kwietnie) pod patronatem Novinka.pl rusza nowy cykl spotkań z czeską kinematografią w warszawskim kinie Wisła.

W środę zapraszamy na film „Obsługiwałem angielskiego króla” w reżyserii Jiříego Menzla i dyskusję o czeskim kinie. Projekcję poprzedzi promocja książki „Hrabal i inni. Adaptacje czeskiej literatury”, którą niedawno ukazała się nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego (także pod patronatem portalu Novinka.pl). Gośćmi spotkania w kinie Wisła będą Ewa Ciszewska, współredaktorka tomu oraz Petr Janyška, dyrektor Czeskiego Centrum w Warszawie. Przed spotkaniem będzie można nabyć egzemplarze w atrakcyjnych cenach.

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia o godz. 20:00 w kinie Wisła (plac Wilsona 2). Bilety w cenie 12 zł można nabyć w kasie kina.

Czytaj: Czeskie środy w warszawskim kinie Wisła [zapowiedź i konkurs]

Jesteśmy patronem medialnym tej imprezy, dlatego dla Czytelników naszego portalu przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia. Prosiliśmy Was, by mailowo przekonać nas, że to właśnie Wy powinniście wziąć udział w tym spotkaniu. Podwójne zaproszenia trafią do: Katarzyny Piotrowskiej i Bartosza Zebrowskiego. Z laureatami skontaktujemy się mailowo.

Łukasz Grzesiczak

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress