[Praca zdalna] SEO Copywriter (język czeski)

Artefakt.pl zajmuje się marketingiem internetowym, a przede wszystkim pozycjonowaniem stron www i kampaniami Google AdWords, oferuje kompleksowe usługi w zakresie promocji w internecie, np.: optymalizacja serwisów, ePR, tworzenie stron www i inne. Firma zatrudni osobę na stanowisku SEO Copywriter – język czeski.

Stanowisko: SEO Copywriter z językiem czeskim

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:
– duża sprawność w pisaniu – lekkie pióro i krótki czas przygotowywania tekstu
– terminowość, samodzielność, kreatywność

Znajomość języków obcych: dobra znajomość języka czeskiego

Zakres obowiązków:
– opracowywanie artykułów na różne tematy, do zamieszczenia w serwisach www
– tworzenie tekstów do katalogów typu Pressel Pages

Gwarantowane:
– umowa o dzieło

Kontakt: Bartosz Studenny| bartosz.studenny@artefakt.pl

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: oferta przesłana do naszej redakcji 8 kwietnia 2015.

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.