[Praca] Tłumacz języka czeskiego – kontrakt do 30 listopada (Litvinov, Czechy)

Firma: Grupa MERCOR

Stanowisko: Tłumacz języka czeskiego

Miejsce pracy: Litvinov (Czechy)

Wymagania:
– dobra znajomość języka czeskiego (swobodne przekładanie tekstu pisanego i mówionego),
– długość kontraltu: od zaraz do 30 listopada 2013,
– obecność na budowie w godzinach 7-17.

Znajomość języków obcych: dobra znajomość języka czeskiego (swobodne przekładanie tekstu pisanego i mówionego).

Zakres obowiązków:
– Przekładanie tekstu pisanego i mówionego.

Gwarantowane:
– zakwaterowanie (Litvinov, teren Unipetrolu),
– wynagrodzenie 4500 zł netto,
– umowa o dzieło bądź o współpracę.

Kontakt: praca@mercor.com.pl

Pozostałe informacje: Mercor SA, ul. Grzegorza z Sanoka 2, 80-408 Gdańsk.

Źródło: Głos Ziemi Cieszyńskiej

Data ważności: ogłoszenie ukazało się w numerze tygodnika z 6 września.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.