PRACA: specjalista działu zamówień z językiem czeskim (Warszawa)

Firma: Na zlecenie amerykańskiej firmy z branży produkcyjnej pracownika szuka Grupa HRC S.A.

Stanowisko: Specjalista działu zamówień z językiem czeskim

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka czeskiego,
– mile widziana znajomość języka angielskiego,
– zdolności interpersonalne
– zdolność koordynowania kilku zadań jednocześnie,
– doświadczenie związane z obsługą klienta będzie dodatkowym atutem.

Znajomość języków obcych: Bardzo dobry czeski i mile widziana znajomość angielskiego.

Zakres obowiązków:
– przyjmowanie i realizacja zamówień klientów; pilotowanie procesu zamówień (awizowanie dostaw u partnerów handlowych, współpraca z magazynami partnerów handlowych),
– organizowanie dostaw klientów poprzez współpracująca firmę transportową,
– nadzór nad kwalifikacją towarów uszkodzonych z transportu (wraz z działem technicznym),
– koordynacja i realizacja wymian i przecen sprzętu uszkodzonego na zlecenie serwisu (współpraca z serwisem centralnym, serwisami autoryzowanymi w całej Polsce).

Gwarantowane:
– umowę o pracę,
– ofertę świadczeń pracowniczych (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna),
– szkolenia zagraniczne.

Kontakt: CV w formacie doc. proszę przesłać na adres: joannaladzinska@hrc.com.pl

Pozostałe informacje: brak

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: brak danych

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.