[PRACA] Specjalista ds. VAT z językiem czeskim (Łódź)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Firma: G-Force na zlecenie światowego lidera w zakresie dostarczania kompleksowych usług outsourcingowych.

Stanowisko: Specjalisty ds. podatku VAT z językiem czeskim.

Miejsce pracy: Łódź.

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (od poziomu B2)
– zaawansowana znajomość języka czeskiego (C1/C2/native),
– wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
– praktyczna znajomość przepisów VAT,
– elastyczność i umiejętność pracy w zespole,
– znajomość systemy SAP będzie dodatkowym atutem.

Znajomość języków obcych: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (od poziomu B2), zaawansowana znajomość języka czeskiego (C1/C2/native).

Zakres obowiązków:
– codzienny kontakt z klientami zagranicznymi w języku czeskim,
– weryfikacja i analiza dokumentów pod względem podatku VAT,
– przygotowywanie deklaracji podatku VAT,
– uzgadnianie kont podatkowych,
– obsługa kontroli podatkowych.

Gwarantowane:
– motywujący system wynagrodzeń,
– system szkoleń wzbogacających kwalifikacje,
– bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karta typu Multisport),
– umowa o pracę,
– możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym,
– wielokulturowe środowisko pracy.

Kontakt: katarzyna.gadomska@g-force.com.pl

Pozostałe informacje: Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)”.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Źródło: www.gazetapraca.pl

Data ważności: ogłoszenie ukazało się  11 września.

Pozostałe ogłoszenia o pracę dla znających język czeski lub słowacki opublikowane we wrześniu 2013

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.