[Praca] Specjalista ds. programowych/koordynator wydarzeń kulturalnych (Warszawa)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Czeskie Centrum w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisko Specjalista ds. programowych/koordynator wydarzeń kulturalnych.

Stanowisko: Specjalista ds. programowych/koordynator wydarzeń kulturalnych (praca od 1 stycznia 2015)

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
– znajomość polskiego i czeskiego środowiska kulturalnego, z naciskiem na literaturę i sztuki wizualne;
– umiejętności organizacyjne, samodzielność, odpowiedzialność, szybkość;
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
– biegła znajomość języka czeskiego;
– umiejętność tworzenia tekstów, „lekkie pióro”;
– dobra umiejętność obsługi komputera (praca w środowisku Windows, pakiet MS Office), atutem będzie znajomość programów graficznych oraz zasad działania sieci społecznościowych;
– atutem będzie doświadczenie w pracy w instytucji kultury

Znajomość języków obcych: biegła znajomość języka czeskiego.

Zakres obowiązków:
– koordynacja wydarzeń kulturalnych od pomysłu do realizacji.

Gwarantowane:
– umowa o pracę;
– elastyczny czas pracy.

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do 15 listopada 2014, na adres: ganko@czech.cz, w temacie wiadomości prosimy wpisać: REKRUTACJA. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: 15 listopada 2014.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.