[Praca] Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka słowackiego lub czeskiego (Chociwel koło Wrocławia)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

McCain Poland jest częścią międzynarodowej firmy będącej własnością rodziny McCain z Kanady. McCain jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży mrożonej żywności z ziemniaków (głównie frytek), jak również mrożonych przekąsek, gotowych posiłków, pizzy oraz soków owocowych. McCain działa od ponad 50 lat i ma ponad 55 fabryk w różnych regionach świata, które produkują towary sprzedawane w większości krajów świata. W Polsce mamy swoją siedzibę w Chociwelu pod Strzelinem (35 km od Wrocławia), gdzie znajduje się nowoczesna fabryka frytek.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka słowackiego lub czeskiego w dziale logistyki.

Miejsce pracy: Chociwel pod Strzelinem (35 km od Wrocławia)

Wymagania:
– wykształcenie średnie lub wyższe,
– płynna znajomość języka słowackiego lub czeskiego,
– doświadczenie w logistycznej obsłudze klientów,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– zdolności analityczne,
– orientacja na klienta,
– zdolność do pracy pod presją czasu,
– zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Znajomość języków obcych: Płynna znajomość języka słowackiego lub czeskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

– kompleksowa obsługa klienta,
– otrzymywanie i przetwarzanie zamówień,
– administrowanie cenami,
– obsługa reklamacji,
– komunikacja z klientami w sprawie uzgodnień stanów paletowych,
– dostarczanie danych i analiz,
– codzienna komunikacja z klientami i odpowiadanie na ich potrzeby.

Gwarantowane:
– umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
– codzienny kontakt z międzynarodowym środowiskiem biznesowym,
– ciekawe zadania z obszaru logistyki,
– dobrą atmosferę pracy,
– dobre wynagrodzenie i szeroki pakiet dodatkowy.

Kontakt: Kandydaci proszeni są o przesyłanie podań (CV i list motywacyjny) do dnia 24 lutego 2014 r. na adres rekrutacja@mccain.pl. Prosimy o wpisanie „Specjalista CS” w tytule wiadomości.

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: oferta ważna do 24 lutego, została przesłana do naszej redakcji 12 lutego 2014.

Zobacz oferty pracy z językiem słowackim lub czeskim ze stycznia 2014 roku. Niektóre mogą być jeszcze aktualne.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.