[Praca] Młodszy Specjalista ds. Logistyki (Kąty Wrocławskie )

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Jesteś ambitny, masz w sobie pozytywną energię i nie boisz się wyzwań stawianych przez logistykę na najwyższym światowym poziomie? Dołącz do zespołu Hi Logistics Europe!

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie (koło Wrocławia)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale logistyki
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Znajomość języków obcych:

  • komunikatywna znajomość języka czeskiego
  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów transportowych
  • bieżąca kontrola realizowanych transportów
  • kontakt z przewoźnikami
  • potwierdzanie terminów dostaw u klientów w Czechach
  • współpraca z kontrahentami
  • przygotowywanie raportów

Gwarantowane:

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę
  • stabilne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • karta Multisport

Kontakt: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV na adres anna.kolt@lge.com

Źródło: Novinka.pl

Data ważności : 31.07.2014.

(opr. eg)