[Praca] Księgowa/y z językiem czeskim (okolice Poznania)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Jeśli znasz język czeski i masz doświadczenie w księgowości, ta oferta jest dla Ciebie! Firma rekrutacyjna Human Capital Consulting poszukuje kandydatów na stanowisko: Księgowa/y z językiem czeskim.

Stanowisko: Księgowa/y z językiem czeskim

Miejsce pracy: okolice Poznania

Wymagania:
– wykształcenie średnie lub wyższe
– biegła znajomość języka angielskiego i czeskiego
– doświadczenie min. 1 rok w obszarze księgowości
– komunikatywność
– bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
– samodzielność

Znajomość języków obcych: biegła znajomość języka angielskiego i czeskiego

Zakres obowiązków:
– samodzielne stanowisko, pełna odpowiedzialność
– odpowiedzialność za księgowanie w spółce dla części czeskiej (obszar General Ledger, kwestie podatkowe)
– kontakt mailowy i telefoniczny w języku czeskim z instytucjami lokalnymi
– współpraca z innymi jednostkami operacyjnymi firmy

Gwarantowane:
– praca na podstawie umowy o pracę
– interesująca i ambitna praca w międzynarodowym środowisku biznesowym
– możliwość rozwoju zawodowego
– atrakcyjne wynagrodzenie
– praca w przyjaznej atmosferze w małym zespole

Kontakt: Magdalena Ziomko | magdalena.ziomko@hcc.pl; prosimy dopisać, że źródłem informacji o ofercie było ogłoszenie na www.novinka.pl.

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: oferta ważna do 20.08.2014, została przesłana do naszej redakcji 31.07.2014.

(opr.eg)