[PRACA] Konsultant ds. telesprzedaży w języku czeskim (Warszawa)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Firma: Elsevier – jedno z największych światowych wydawnictw naukowych. Publikuje głównie książki i czasopisma z dziedziny nauk przyrodniczych, medycznych i ścisłych. W Polsce firma zajmuje się głównie wydawaniem publikacji z zakresu medycyny m. in. na rynek polski, czeski, rosyjski i innych krajów Europy wschodniej..

Stanowisko: Konsultant ds. telesprzedaży w języku czeskim.

Miejsce pracy: Warszawa.

Wymagania:
– wykształcenie min. średnie,
– dobra dykcja,
– dobra znajomość języka czeskiego w mowie.

Znajomość języków obcych: dobra znajomość języka czeskiego w mowie.

Zakres obowiązków:
– sprzedaż naszych publikacji przez telefon w języku czeskim,
– budowanie bazy danych klientów.

Gwarantowane:
– pracę w elastycznym systemi godzinowym
– szkolenia sprzedażowe i produktowe
– atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
– pracę w młodym zespole
– zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło.

Kontakt: Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie proszone są o przesyłanie swoich CV na adres email: j.soltyk@elsevier.com

Pozostałe informacje: brak

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: brak danych, oferta została przesłana do naszej redakcji 11 września 2013.

Pozostałe ogłoszenia o pracę dla znających język czeski lub słowacki opublikowane we wrześniu 2013

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.