[PRACA] Junior Account Manager z językiem słowackim lub czeskim (Poznań)

Szukasz pracy? | źródło: flickr.com

Agencja reklamowa GPD szuka specjalisty z językiem słowackim lub czeskim.

Stanowisko: Junior Account Manager z jęzkiem słowackim lub czeskim.

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
– wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będzie wykształcenie marketingowe
– biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego (bądź angielskiego),
– umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem,
– komunikatywność,
– bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Znajomość języków obcych: biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego (bądź angielskiego).

Zakres obowiązków:
– przygotowanie informacji wspomagających projektowanie usługi reklamowej,
– przygotowanie dokumentacji zlecania, niezbędnej dla pionu kreacji i realizacji,
– śledzenie zaangażowania poszczególnych wykonawców w realizację zlecenia,
– reprezentowanie Agencji w kontaktach z Klientem,
– rozpoznanie potrzeb Klienta i jego oczekiwań.

Gwarantowane:
– prace na podstawie umowy o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– praca w międzynarodowym zespole
– możliwość rozwoju osobistego
– nowoczesne narzędzia pracy

Kontakt: Karolina Majewska | poznan-rekrutacja@gpd.com.pl

Źródło: Novinka.pl

Data ważności: brak danych, oferta została przesłana do naszej redakcji 7 stycznia 2014.

(opr. łg)

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.