Pozor! Trzy karnety na Kino na Granicy do wzięcia [konkurs]

karnety

Na zdjęciu są dwa, ale my dla Czytelników Novinka.pl mamy trzy karnety na wszystkie wydarzenia 18. Przeglądu Filmowego Kino na Granicy | fot. materiał prasowy

Tak, tak… Któż nie lubi konkursów? Dlatego we współpracy z organizatorami 18. Przeglądu Filmowego Kino na Granicy, który od 28 kwietnia do 3 maja odbędzie się w Cieszynie i Czeskim Cieszynie zorganizowaliśmy konkurs. Na Czytelników Novinka.pl czekają trzy karnety na wszystkie wydarzenia tegorocznej imprezy.

W tym roku Kino na Granicy odbędzie się po raz 18., ale nasi Czytelnicy kochają Cieszyna i Czeski Cieszyn. Wizyta nad Olzą to dla nich nie pierwszyzna. Do 27 kwietnia (środa) do godziny 12.00 w komentarzach na Facebooku czekamy na Wasze zdjęcia z pobytu w Cieszynie lub Czeskim Cieszynie wraz z krótkim komentarzem [TU trzeba opublikować zdjęcie]. W środę po południu Karolina Kazuła, przedstawicielka KnG wybierze trzy najciekawsze zdjęcia wraz z opisem, a ich autorzy otrzymają karnet na wszystkie tegoroczne wydarzenia Kina na Granicy.

Powodzenia!

WYNIKI

[łg]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress