Pięć koncertów, cztery dni, jedno miejsce, jeden on. Jaromír Nohavica już w listopadzie wystąpi w Ostrawie

Okładka najnowszej płyty Jaromira Nohavicy | fot. materiały prasowe

Tego jeszcze nie było. Jaromir Nohavica w dniach od 12 do 15 listopada da 5 koncertów. Ba, w samej Ostrawie. Tym razem fani czeskiego barda, który darzy Polaków niesamowitą sympatią, będą mieli okazję posłuchać Nohavicę z akompaniamentem ostrawskiej Filharmonii im. Leoša Janáčka.

Koncerty odbędą się w auli Gong, która znajduję się na terenie byłej huty Vitkovíce. Aula już zasłynęła z niebywałej akustyki, dlatego lepszego miejsce na koncert Nohavicy i ostrawskiej filharmonii nie można było wybrać. O wspomnianych walorach akustycznych wielofunkcyjnej auli Gong mieli okazję przekonać się na własne uszy uczestnicy tegorocznej edycji festiwalu Colours of Ostrava. Bilety na koncerty są dostępne w sprzedaży od 1 października. Można je nabyć bezpośrednio w auli Gong na Vitkovicach, ale tylko 1 października do 21:00.

Od 2 października można zakupić pozostałe bilety w punktach OIS (Ostravský Informační Servis) oraz w agencji Petarda. Ich ceny plasują się w granicach 450-650 koron czeskich.

Koncert odbędą się:

12. listopada o 20:00
13. listopada  o 20:00
14. listopada o 17:00 i o 20:00
15. listopada  o 20:00

Jaromír Nohavica już 26 listopada o godz. 19:00 da też koncert w warszawskiej Sali Kongresowej. Bilety są już w sprzedaży w cenie 100, 125 i 150 złotych ( w zależności od wybranego miejsca na sali) na portalu eBilet.pl oraz Ticketpro.pl

[am]

 

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress