Marzec 2014 w Czechach. Wybierz imprezę dla siebie

Za oknem robi się coraz cieplej. Chęć do życia budzi się także w nas. Dla wszystkich spragnionych wrażeń, przedstawiamy wydarzenia w Czechach.

Festiwal LiterARTura [Praha, 3-30.03.2014]

W każdy czwartek marca odbywać się będą spotkania, które w podtytule noszą nazwę „Książki w dobrym świetle”. Będzie to możliwość spotkania ze znanymi fotografami i twórcami, jak np. z Antonínem Kratochvílem czy przedstawicielami słowackiej Nowej Fali. Twórcy festiwalu postawili sobie za zadanie odpowiedzieć na pytanie „Co jest tak fascynującego w fotografii, że nawet po latach przyciąga młode pokolenia”.
http://www.dbkpraha.cz/pozvanka.php

Wystawa „Wędkarstwo 2014″ [Brno, 6-9.03.2014]

Wystawa „RYBAŘENÍ” jest największym targiem produktów związanych z wędkarstwem w Czechach. Gościnnie pojawią się najważniejsi sprzedawcy i importerzy wędkarskiego sprzętu na rynek czeski. Częścią wystawy będzie również specjalnie przygotowany program, zarówno dla profesjonalistów, jak i dla laików.
http://www.bvv.cz/rybareni

Koncert Forest Swords [Praha, 7.03.2014]
Brytyjski producent Forest Swords  po raz pierwszy w Pradze. Muzyk, który zasłynął krążkiem Dagger Paths. Gatunki, jakie reprezentuje to: post-rock, ambient, elektronika i folk. W swojej muzyce sprowadza organiczne szumy i szelesty do rangi pełnowartościowych instrumentów.

http://www.meetfactory.cz/cs/program/detail/forest-swords-uk-1

Festiwal filmowy „Kamera ekspedycyjna” [Brno, 29.03.2014]

Na zamku Šternberk w Brnie, będzie można odpłynąć myślami w dalekie kraje podczas festiwalu filmowego „Kamera ekspedycyjna”. Póki co repertuar nie jest jeszcze znany, ale już wiadomo, że gośćmi będą podróżnicy z najwyższje półki.
http://www.npu.cz/news/13343-filmovy-festival-expedicni-kamera-2014/

[opracowała Aleksandra Dziewa]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress