Lux Expressem z Warszawy i Wrocławia do Pragi

luxexpress_bus

Od 1 września trasę Warszawa – Wrocław – Praga będzie obsługiwał Lux Express | fot. materiał prasowy

Od 1 września do Pragi z Wrocławia i Warszawy pojedziemy Lux Expressem. Przewoźnik zastąpi na tej trasie Simple Express.

Trasę Wilno-Warszawa-Wrocław-Praga obsługiwać teraz będzie Lux Express. Przewoźnik zapowiada z tej okazji promocję na bilety na to połączenie, które są już do kupienia na oficjalnej stronie firmy: www.luxexpress.eu. Za przejazd z Warszawy do Pragi podróżni zapłacą 48 zł, zaś z Wrocławia 35 zł. Promocyjne ceny biletów na to połączenie są dostępne jedynie dla posiadaczy karty PINS.

– Zmiana z Simple Express na Lux Express na tym połączeniu to przede wszystkim korzyści dla podróżnych, którzy dołączyli do naszego programu lojalnościowego. Teraz będą oni mogli skorzystać ze zniżek nie tylko na trasach krajowych, ale również podróżując do Pragi, Wilna, czy też Budapesztu – komentuje Hannes Saarpuu, prezes grupy Lux Express.

Jak informuje przewoźnik, podróżni mogą skorzystać z wielu udogodnień: darmowej sieci Wi-Fi, napić się bezpłatnie kawy i herbaty, naładować telefon dzięki gniazdkom dostępnym przy każdej parze siedzeń. Poza tym na klientów Lux Expressu czekają wygodne i odchylane fotele, komfortowa przestrzeń na nogi oraz personalne systemy multimedialne, umożliwiające oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz skorzystanie z pakietu dostępnych gier.

[red]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress