Łotewski Air Baltic uruchomi na zimę lotnicze połączenie Warszawa-Poprad

AirBaltic Poprad Tatry

15 grudnia Air Baltic uruchamia połączenia lotnicze z Warszawy do Popradu | fot. materiał prasowy

15 grudnia łotewskie linie lotnicze Air Baltic uruchomią połączenie z Warszawy do Popradu. Samolot będzie latał dwa razy w tygodniu. Przewoźnik liczy na polskich amatorów białego szaleństwa – narty i snowboardy lecą gratis.

Rejsy z Warszawy (Lotnisko Chopina) na lotnisko Poprad-Tatry wykonywane będą od 15 grudnia do 10 marca samolotami Boeing 737-300 w każdy wtorek oraz czwartek.

Lot będzie trwał 65 minut. Wylot z Warszawy (we wtorki i czwartki) o 16.10, lądowanie na Słowacji o 17.10. Wylot z Popradu (we wtorki i czwartki) o 18.10, lądowanie w Polsce o 19.15.

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do Popradu mają zachęcić wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy chcą szybko, komfortowo dotrzeć do słowackich Tatr. Ceny biletów lotniczych w jedną stronę zaczynają się od 225 PLN.

Slowacja, Tatrzanska Lomnica

Słowacy liczą, że połączenia z Warszawy do Popradu przekonają polskich amatorów białego szaleństwa. W pobliżu Popradu znajduję się choćby Tatranská Lomnica | fot. materiał prasowy

W cenie biletu każdy pasażer może przewieźć dodatkowo do 8 kg bagażu podręcznego. Grupy zorganizowane (od 6 osób) są zwolnione z opłat za bagaż rejestrowany (do 20 kg).

– Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów. Podróż samochodem z lotniska do Tatrzańskiej Łomnicy trwa 15 minut, na Strbske Pleso 30 minut, a do Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach około 45 minut – przypomina Ján Bošnovič, Dyrektor Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce

Szczegóły na www.airbaltic.com

[łg]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress