Książkowy konkurs Novinki i FA-artu

Do wygrania w konkursie pięć książek| fot. materiały wydawcy

Wspólnie z Wydawnictwem FA-art, przygotowaliśmy dla Was kolejny książkowy konkurs.Tym razem do wygrania pięć egzemplarzy zbioru opowiadań „W misji idealnej czystości” Michala Hvoreckiego.

Michal Hvorecký urodził się w 1976 w Bratysławie, jest laureatem kilku nagród literackich, regularnie publikuje w słowackich i czeskich dziennikach i czasopismach. Uznawany za jednego na najlepszych słowackich pisarzy młodego pokolenia, jest autorem m.in. powieści „Posledný hit” i „Plyš”. Opublikował dotychczas dwa zbiory opowiadań: „W misji idealnej czystości”, którym zadebiutował w wieku zaledwie 22 lat oraz „Łowcy i zbieracze”. W naszym konkursie można będzie wygrać wybór tekstów z obu tomów, w przekładzie Marcina Babko. Zbiór opowiadań inspirowany jest cyberpunkiem, literaturą science fiction oraz popkulturą. Bohaterzy to niewolnicy technologii i reklamy, ludzie uwikłani w paradoksy konsumpcjonizmu, jednym słowem klienci tacy jak my.

Ponieważ reguły konkursu o Jachymie Topolu zdały egzamin, postanowiliśmy ich nie zmieniać. Codziennie, od poniedziałku (8.04) do piątku (12.04) o godz. 21.00, będziemy zamieszczać na stronie novinka.pl zagadkę, związaną z życiem i twórczością Michala Hvoreckiego. Nagrodę książkową otrzyma osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi na naszym profilu facebookowym, w komentarzu pod postem odsyłającym do pytania.

Za ufundowanie nagród dziękujemy Wydawnictwu FA-Art.

[red]

 

 

Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress