Katowice: Godzina w niebie z Bílým divadlem [27 marca]

Tandem literacki Sehnal-Uhlář od roku 2007 tworzy za naszą południową granicą, a dokładnie w Ostrawie, satyryczną serię Godzina w… | fot. materiał prasowy

Godzina w niebie z Bílým divadlem to niecodzienna prezentacja książki „Godzina w niebie” Miroslava Sehnala i Břetislava Uhlářa. Spotkanie odbędzie w najbliższy piątek w katowickim Teatrze Korez (27 marca 19.). W programie: spektakl „Ostatnia wieczerza” Bílé divadlo z Ostravy, iluzjonista Petr Kravčík, aktor Karol Suszka.

Wystąpią czescy artyści, wśród nich awangardowe Bíle divadlo z Ostrawy z prowokacyjnym spektaklem „Ostatnia wieczerza”, wybitny iluzjonista Petr Kravčík oraz aktor Karol Suszka. Ponadto prozaik Miroslav Sehnal i poeta Břetislav Uhlář, autorzy kolejnej wspólnej satyrycznej książki „Godzina w niebie”, która właśnie ukazała się po polsku nakładem Wydawnictwa Afera w przekładzie Jana Stachowskiego i Krzysztofa Lisowskiego. Imprezę z elementami lewitacji poprowadzi Krystyna Berki, urocza redaktor polskiej sekcji Czeskiego Radia.

Organizatorzy uprzedzają,że naprawdę będą się działy rzeczy dziwne!

[red]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress