Jesienny konkurs książkowy: 10 książek w 10 dni [konkurs]

Mamy dla Was 1o egzemplarzy książek | fot. flickr.com

Dziś na Śnieżce i na Szrenicy zrobiło się biało. Spadł tam pierwszy śnieg tej jesieni. To ostatni dzwonek, by ogłosić nasz jesienny konkurs książkowy. Mamy dla Was 10 egzemplarzy książek.

Fundatorami naszych nagród są Krytyka Polityczna, Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej, Słowackie Klimaty i wydawnictwo Afera. Po raz pierwszy w historii naszego portalu mamy także do rozdania e-booki, które ufundowała księgarnia Koobe.pl. Naszym partnerom konkursowym serdecznie dziękujemy.

Co można wygrać?

Dla naszych Czytelników mamy po dwa egzemplarze następujących tytułów: „Czuli barbarzyńcy 2013 o kulturze czeskiej w XX wieku”, Holland. Przewodnik Krytyki Politycznej” (to dwie prace zbiorowe), „Okrutny maszynista” słowackiego prozaika Pavla Vilikovskiego, „Plastikowe M3, czyli czeska pornografia” Czeszki Petry Hůlovej oraz „Praski elementarz” Aleksandra Kaczorowskiego (e-book).

Jak wziąć udział w naszym konkursie?

Od dziś (16 października) przez dziesięć kolejnych dni od poniedziałku do piątku między godziną 20:00 a 21:00 na Novinka.pl opublikujemy pytanie konkursowe, które będzie dotyczyło czeskiej i słowackiej historii oraz kultury. Na Wasze odpowiedzi czekamy pod linkiem do pytania konkursowego opublikowanym na naszym profilu w portalu społecznościowym Facebook.com. Ostatnie pytanie pojawi się 29 października. Nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza poda pełną poprawną odpowiedź. Ostateczny głos należy do naszego nieprzekupnego jury w osobie Ewy Gajewskiej. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące konkursu można słać na adres ewa@novinka.pl.

Powodzenia.

[łg]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress