Do wygrania płyta Vypsana fiXa, „FiXmisja” [konkurs]

Mamy dla Was dwa egzemplarze tej płyty ufundowanej przez Polskie Radio

Męska część załogi portalu Novinka.pl od dwóch tygodni podczas golenia wyśpiewuje kolejne piosenki z płyty Vypsana fiXa, „FiXmisja”, która ukazała się nakładem Polskiego Radia. Teraz możecie do nas dołączyć i dać się ponieść energii rockandrollowych chłopaków z miejscowości Pardubice. Dzięki uprzejmości wydawcy mamy dla Was dwa egzemplarze płyty „FiXmisja”, które są nagrodą w naszym konkursie.

Vypsana fiXa wydała płytę w Polskim Radiu

Pytanie będzie łatwe i zapewne Novinkowiczom nie sprawi żadnej trudności. Prosimy Was byście w mailach wysyłanych na adres lukasz@novinka.pl (w temacie maila napiszcie: KONKURS) napisali, jaka – Waszym zdaniem – czeska lub słowacka grupa zasługuje na wydanie płyty w Polsce? Bardzo prosimy o dołączenie krótkiego uzasadnienia. Wasze propozycje posłużą nam jako inspiracja do przygotowania artykułu na temat ciekawych zjawisk muzycznych u naszych czeskich i słowackich sąsiadów.

Vypsana fiXa, „FiXmisja” [recenzja]

Maile z Waszymi propozycjami wysyłajcie do nas do 27 lipca 2012 (włącznie). Płytą zespołu Vypsana fiXa nagrodzimy autorów maili, które dotrą do nas jako 3 i 7 w kolejności z tych, które nadejdą do nas po godzinie 15:00, 20 lipca (piątek). Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo, nagrody prześlemy pocztą.

Miłej zabawy.

[red]

 

 

 

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
1 komentarz dla tego wpisuWyślij swoje
  1. Konkurs rozstrzygnięty. Płyty trafiają do: Doroty Dobrew i Karoliny (która pragnie pozostać incognito). Serdecznie gratulujemy. Nagrody prześlemy pocztą!

Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress