Cimrmanowe udogodnienia [rozwiązanie konkursu]

Maszyna do klaskania czyli stymulator pracy nad innymi wynalazkami | fot. Lola Gif

Znamy zwycięzców naszej zabawy z Járą Cimrmanem w tle.

Prosiliśmy Was o prezentację największego wynalazku Járy Cimrmana. Dziękujemy Wam za świetną zabawę.

Dostaliśmy mnóstwo odpowiedzi, ale możemy nagrodzić tylko dwie osoby. Przypominamy, że nagrodą są książki „Podwójne widzenie” Zdenka Svěráka, która ukazała się nakładem Książkowych Klimatów. Książki nie czytaliśmy, bo jest mega gruba, ale nasi uważni recenzenci już mają ją na tapecie i wkrótce pewnie opublikujemy jej recenzję.

Aha… jeszcze jedna sprawa. Laureatów wybrała Aleksandra Adamowicz z Książkowych Klimatów. Proszę pamiętać, że oni są z Wrocławia.

Książki trafią do Anety Napieraj i Loli Gif.

Uzasadnienie, które otrzymaliśmy od pani Aleksandry:

Aneta Napieraj, której, za przewrotną zabawę z nazwiskiem, przekazujemy uścisk dłoni, a tylko dynamometr może zmierzyć to jak silne są nasze uściski i gratulacje. Teraz pani Aneta będzie mogła wytropić wszystkie ciekawostki socjologiczne w książce Svěráka.

Lola Gif i jej własnoręcznie narysowana maszyna do klaskania czyli stymulator pracy nad innymi wynalazkami. Też byśmy chcieli mieć taki wynalazek w redakcji, by stymulował nas do wytężonej pracy. Dlatego klaszczemy własnymi rękoma, gratulując Pani Loli. To ułatwienie na bank musiał wymyślić Járą Cimrman.

Dziwne, niby prawie Niemcy, a mają poczucie humoru…

Panią Anetę i panią Lolę prosimy o kontakt na lukasz@novinka.pl. Temat wiadomości dowolny, ważne, by nie wpadła do spamu.

[łg]

O autorze
Dziennikarz i założyciel serwisu Novinka.pl.
Dodaj komentarz

Podaj swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Podaj prawidłowy adres email

Adres email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

Novinka.pl © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress